به Wenzhou Bossxiao Packaging Co.,LTD خوش آمدید
شماره 8888، خیابان قرن، ونژو، ژجیانگ، چین
انگلیسی
شریک راه حل قابل اعتماد Eco Pack شما —— Wenzhou Bossxiao
استحکام
ظرفیت تولید
با تشکر از اعتماد و حمایت همه مشتریانمان، توسعه سریع شرکت بسته بندی Bossxiao، ما 150 کارگر حرفه ای و با تجربه داریم و بیش از 72,000 فوت مربع فضای زیر زمینی داریم. ما بسیاری از تجهیزات با کارایی بالا را برای افزایش ظرفیت تولید خود سرمایه گذاری می کنیم. ماشین عمدتا به شرح زیر است:

تنظیمات 15 ماشین آلات غیر بافته چند منظوره با سرعت بالا.

6 مجموعه کنترل کامپیوتری با سرعت بالا چاپ گراور.

6 مجموعه دستگاه پوشش و لمینیت با سرعت بالا؛

8 مجموعه دستگاه چاپ رول به رول با سرعت بالا.

6 مجموعه دستگاه چاپ فلکسو چند رنگ

ما می توانیم به ظرفیت تولید ماهیانه 10 میلیون کیسه دست یابیم. ما تجربه غنی از خدمات OEM و ODM را داریم، می توانیم راه حل بسته بندی کاملاً سازگار با محیط زیست را برای شما ارائه دهیم.
چرا انتخاب ما
Bossxiao Packaging سال‌ها است که بسته‌بندی خرده‌فروشی قابل اعتماد و راه‌حل‌های کیسه‌ای نبافته را به مشاغل و سازمان‌ها ارائه می‌دهد. ما به این واقعیت افتخار می کنیم که اغلب در مورد نیازهای بسته بندی اولین انتخاب مشتریان خود هستیم. در اینجا چند دلیل برای حساب کردن روی راه حل های بسته بندی ما آورده شده است.
راه حل های بسته بندی سفارشی
ما راه حل های بسته بندی سفارشی را برای برآورده کردن نیازهای منحصر به فرد شما ارائه می دهیم. به ما بگویید به دنبال چه نوع بسته بندی هستید و چگونه باید طراحی شود. و ما از جان و دل می گذاریم تا بسته بندی را متناسب با آن ایجاد کنیم.
                               پشتیبانی عالی مشتری
                               ما در تلاش هستیم تا بالاترین سطح خدمات را به همه مشتریان ارائه دهیم و همیشه در تلاش هستیم تا خود و مشتریان خود را به سطوح بالاتری از موفقیت برسانیم.
ارائه کپی بصری از بسته بندی حتی قبل از تولید
ما همچنین به شما اطلاع می دهیم که شما چیست جوراب بافته نشده bags are going to look like. We will send you a very detailed pre-press proof in an Adobe Acrobat PDF format. This pre-press proof will show you the type of bale bag you are purchasing with the art sized to scale. At Bossxiao Packaging, we have our own in-house dedicated graphic arts department capable of designing or recreating virtually any package design you require for your business. We have over 7 years experience working with the most popular graphic arts programs like Adobe and Corel Design Suites
راه حل های بسته بندی با کیفیت
تخصص، مهارت‌ها و دانش ما و همگام با آخرین روندها و پیشرفت‌های فنی، به ما اجازه می‌دهد تا با بهترین نوآوری‌های بسته‌بندی به مشتریان خود خدمت کنیم، در نتیجه با کاهش ضایعات، در هزینه و زمان صرفه‌جویی می‌کنیم.
درباره‌ ما

آیا می خواهید در مورد جامپ آرنا بیشتر بدانید؟

سوالت رو بپرس
لطفا برید
ایالات متحده آمریکا
پیام