به Wenzhou Bossxiao Packaging Co.,LTD خوش آمدید
شماره 8888، خیابان قرن، ونژو، ژجیانگ، چین
انگلیسی
شریک راه حل قابل اعتماد Eco Pack شما —— Wenzhou Bossxiao
پیام کوتاه غیر بافته شده

اس ام اس های غیر بافته انگلیسی عبارتند از: 

Spunbond+Meltblown+Spunbond Nonwovens که از پارچه نبافته اسپان باند + پارچه نبافته مذاب + پارچه نبافته اسپان باند سه لایه وب الیاف داغ نورد گرم ساخته شده است، متعلق به پارچه نبافته کامپوزیت است، این پارچه غیر بافته اسپان باند است. پارچه محصول کامپوزیتی از جداسازی باکتری های چسبنده و مذاب، غیر سمی و بی مزه است. از طریق درمان ویژه تجهیزات، می توان به خواص آنتی استاتیک، ضد الکل، ضد پلاسما، دفع آب و تولید آب دست یافت.


اس ام اس جزئیات محصول

اسم چینی

منسوجات نبافته پیامکی / منسوجات نبافته پیامکی / منسوجات نبافته پیامکی

نام خارجی

Spunbond + Meltblown + Spunbond Nonwovens

مواد خام

100% PP پلی پروپیلن

محدوده وزنی گرم

10-500 گرم در متر مربع

عرض پایه

150-320 سانتی متر، در صورت تقاضا قابل برش است

رنگ

سفید معمولی، آبی، آبی آسمانی، آبی سرمه ای، سبز، بنفش، زرد و غیره.

MOQ

1-3 تن

بافت

الگوی کنجد

بسته

فیلم پلاستیکی یا فیلم شرینک


فرآیند تولید اس ام اس

اضافه کردن 3 تا 7 درصد مستربچ در تولید چرخش غیر بافته پیامک. تهیه مواد کمکی کاربردی: کمکی های کاربردی با دافع آب، بازدارنده شعله، عامل ضد الکتریسیته ساکن، نافذ و آب مخلوط می شوند. پارچه نبافته SMS در یک مخزن محلول غوطه ور با افزودنی های کاربردی قرار داده شد، غوطه ور شد، نورد شد، خشک شد و خنک شد تا پارچه نبافته SMS چند منظوره مورد نظر به دست آید.


در حال حاضر فرآیندهای اصلی ساخت پارچه نبافته پیامکی شامل سه روش «روش یک مرحله ای»، «روش دو مرحله ای» و «روش نیمه یک مرحله ای» است. 

روش تک مرحله ایبا استفاده از برش مواد خام، استفاده از روش spunbond و روش meltblown مشخص می شود و ماده خام مستقیماً ذوب شده و به صورت تار ریسیده می شود. تا زمانی که مهندسی سیستم ریسندگی فرآیندهای مختلف به طور منطقی مرتب شده باشد، محصول می تواند برای ساختارهای مختلف، پس از اینکه لایه های تارهای فیبر لمینیت و ترکیب شدند، به طور کلی توسط یک آسیاب نورد گرم به پارچه تبدیل می شوند. "روش یک مرحله ای" با چرخاندن مستقیم مذاب به یک شبکه مشخص می شود، وضعیت هر سیستم ریسندگی را می توان به طور مستقل تنظیم کرد، قابلیت کنترل فرآیند تولید قوی است، شرایط بهداشتی خوب است، سرعت اجرا بالا، و نسبت هر لایه از وب را می توان به دلخواه تنظیم کرد. , می تواند مشخصات مختلفی از محصولات از نوع SMS را تولید کند، تکنولوژی رایج امروزی است.

روش دو مرحله ایهنگامی که از روش دو مرحله‌ای برای تولید محصولات پیامکی استفاده می‌شود، پارچه اسپان‌باند تمام‌شده و پارچه مذاب تمام شده به ترتیب خاصی باز می‌شوند، به ترتیب لمینت می‌شوند و سپس با یک آسیاب نورد گرم یکپارچه می‌شوند تا یک محصول پیامکی تشکیل شود. "روش دو مرحله ای" با تجهیزات ساده و هزینه کم مشخص می شود. در واقع، فرآیند "دو مرحله ای" یک فناوری کامپوزیت لمینیت پرکاربرد است. همچنین می تواند مواد دیگر را کامپوزیت کند و از مواد مختلف دیگر استفاده کند و از روش های مختلفی مانند امواج مافوق صوت، چسب های ذوب داغ و غیره برای تثبیت سه لایه مواد با هم استفاده کند. 

روش یک مرحله ای و نیمدر روش دو مرحله‌ای، تار الیاف لایه مذاب تولید شده در محل را نیز می‌توان با محصول پارچه‌ای دمیده مذاب جایگزین کرد و از این طریق فرآیند کامپوزیت «روش یک مرحله‌ای و نیمه» را استخراج کرد. پارچه اسپان باند به عنوان لایه زیرین و لایه سطحی توسط دو دستگاه بازکن استفاده می شود و تار الیاف مذاب لایه میانی مستقیماً توسط سیستم meltblown به داخل یک شبکه چرخیده می شود که روی سطح پارچه اسپان باند لایه زیرین قرار می گیرد. سپس با لایه بالایی پارچه اسپان باند پوشانده می شود. پارچه چسبناک، ترجیحاً با یک آسیاب نورد گرم در محصولات پیام کوتاه ادغام می شود.


عملکرد محصول پیامکی

غیر سمی و بی مزه، جداسازی باکتری کارآمد. از طریق درمان ویژه تجهیزات، می توان به خواص آنتی استاتیک، ضد الکل، ضد پلاسما، دفع آب و تولید آب دست یافت. 

ویژگی های پارچه های نبافته: دوام، یکبار مصرف. عایق، غیر رسانا. نرمی، سفتی. ظرافت، انبساط همسانگرد، ناهمسانگرد. قابلیت فیلتر، تنفس و نفوذ ناپذیر. خاصیت ارتجاعی، سفتی. سبک، آرام، گرم. نازک مثل بال های سیکادا، ضخیم مثل نمد. 

ضد آب و قابل تنفس. اتو، دوخت، قالب گیری. ضد شعله، آنتی استاتیک. نفوذپذیر در برابر آب، ضد آب، مقاوم در برابر سایش، پشم گوسفند. مقاومت در برابر چین و چروک، کشش خوب، جذب رطوبت بالا، آب گریزی.

1. وزن سبک:رزین پلی پروپیلن به عنوان ماده اولیه اصلی برای تولید استفاده می شود، با وزن مخصوص تنها 0.9، تنها سه پنجم پنبه، با احساس کرکی و دست خوب.

2. نرم:این از الیاف ریز (2-3D) تشکیل شده است و با اتصالات مذاب داغ نقطه مانند شکل می گیرد. محصول نهایی نسبتاً نرم و راحت است.

3. آب گریزی و قابلیت تنفس:تراشه های پلی پروپیلن آب را جذب نمی کنند، رطوبت آن صفر است و محصول نهایی آب گریزی خوبی دارد. از 100% فیبر تشکیل شده است که متخلخل است و نفوذپذیری هوای خوبی دارد. خشک نگه داشتن پارچه آسان است و به راحتی قابل شستشو است.

4. غیر سمی و غیر تحریک کننده:این محصول با مواد اولیه غذایی FDA تولید شده است، حاوی مواد شیمیایی دیگر نیست، عملکرد پایداری دارد، غیر سمی است، بوی خاصی ندارد و پوست را تحریک نمی کند.

5. عوامل ضد باکتری و ضد شیمیایی:پلی پروپیلن یک ماده شیمیایی غیرفعال است که پروانه خورده نمی شود و می تواند فرسایش باکتری ها و حشرات را در مایع جدا کند. ضد باکتری، خوردگی قلیایی و محصولات نهایی بر استحکام ناشی از فرسایش تأثیر نمی گذارد.

6. خواص فیزیکی خوب:این از پلی پروپیلن ساخته شده است که مستقیماً در یک مش پخش می شود و از نظر حرارتی به هم متصل می شود. استحکام محصول بهتر از محصولات الیاف اصلی است، استحکام غیر جهتی است و استحکام عمودی و افقی مشابه است.


اس ام اس استفاده غیر بافته

مواد نبافته پیامکی را می توان در زمینه های مختلف از محصولات نازک و ضخیم استفاده کرد:

1. پارچه های نبافته پیامکی نازک (10-25 گرم) به دلیل خاصیت ضد آب و تنفسی که دارند، مخصوصاً برای بازار بهداشتی مناسب هستند، مانند نوار بهداشتی، نوارهای محافظ بهداشتی، پوشک بچه و پوشک بی اختیاری بزرگسالان برای نشت از طرف و پشتیبان.

2. پارچه نبافته اس ام اس با ضخامت متوسط ​​(25-50 گرم) مناسب برای استفاده در زمینه پزشکی، ساخت روپوش های جراحی، روکش های جراحی، پارچه های روکش جراحی، باندهای استریلیزاسیون، برچسب زخم، برچسب گچ و غیره. همچنین برای صنعتی مناسب است. استفاده، برای ساخت لباس کار، لباس محافظ و غیره. محصولات اس ام اس به دلیل عملکرد خوب ایزولاسیون به عنوان مواد تجهیزات حفاظتی پزشکی باکیفیت مناسب تر هستند، به ویژه آنهایی که تحت درمان سه آنتی بادی و آنتی استاتیک قرار گرفته اند و به طور گسترده در اطراف استفاده می شوند. جهان. 

3. محصولات SMS ضخیم (> 55gsm) به طور گسترده ای به عنوان مواد فیلتر با راندمان بالا برای گازها و مایعات مختلف استفاده می شود و همچنین مواد جاذب روغن با راندمان بسیار عالی هستند. آنها در چربی زدایی فاضلاب صنعتی، تمیز کردن آلودگی نفتی دریایی و پارچه های صنعتی استفاده می شوند.


SMMMS غیر بافته پزشکیاز تراشه های 100٪ پلی پروپیلن به عنوان ماده خام، غیر سمی، بدون ریزش فیبر ساخته شده است و دارای نرخ ضد باکتری موثر بالایی است. سطح پارچه به خوبی یکنواخت و پر است، که می تواند به طور موثر کیفیت محصول را بهبود بخشد. SMMMS می تواند جایگزین پارچه پنبه ای خالص، نرم، لطیف و سازگار با پوست شود. لایه اسپان باند از رشته های پیوسته با مقاومت شکستگی و کشیدگی خوب تشکیل شده است. لایه meltblown از الیاف فوق ریز پیوسته تشکیل شده است که اثر بازدارندگی خوبی بر رطوبت، باکتری ها، گرد و غبار و غیره دارد و دارای مقاومت در برابر فشار آب بالا، نفوذپذیری هوا خوب و مقاومت اسیدی و قلیایی خوب است. قابل استفاده برای روش های مختلف عقیم سازی مانند دمای بالا و پایین. یک بار استفاده، بدون نیاز به بازیافت و تمیز کردن؛ مطابق با الزامات حفاظت از محیط زیست، به راحتی تخریب یا سوزانده می شود. به طور موثر از عفونت متقاطع بیمارستان جلوگیری می کند، هزینه های پنهان درمان را کاهش می دهد و نرخ کنترل عفونت را بهبود می بخشد. بدون استفاده چندگانه مصرف آسیب دیده; بدون هزینه شستشو؛ دوره اعتبار آسپتیک در شرایط واجد شرایط ذخیره شده 180 روز است.

SMMS نبافته سه مقاوم از پارچه نبافته اسپان باند + پارچه نبافته مذاب + پارچه نبافته مذاب + پارچه نبافته تابیده شده و تار فیبر چهار لایه به صورت نورد گرم ساخته شده است. .تمام مشخصات پارچه های معمولی SMMS غیر بافته را دارد. ضد الکل تا درجه 10 (یعنی 100٪ ضد الکل). ظرفیت ضد الکتریسیته ساکن 108-1012; ضد روغن؛ ضد پلاسما؛ عمدتاً در لباس های جراحی، حوله جراحی، کیسه های جراحی استفاده می شود.

پارچه های عایق یکبار مصرف معمولی موجود در بازار عمدتاً از الیاف پلی پروپیلن PP یا اس ام اس یا پارچه های معمولی غیر بافته شده (فیلم PP + PE) ساخته می شوند. ماده اصلی لباس محافظ میکرو متخلخل پارچه غیر بافته (پارچه کامپوزیت PTFE) است، وزن معمولی آن 80-100 گرم بر متر مربع است و دارای ویژگی های مقاومت در برابر نفوذ میکروبی و نفوذپذیری خون خوب است.


اس ام اس غیر بافته پردازش ویژه

درمان‌های ویژه مختلفی بر روی پارچه‌های نبافته انجام می‌شود تا نیازهای مشتری برای ویژگی‌های خاص مختلف پارچه‌های نبافته برآورده شود. پارچه نبافته درمان شده دارای عملکردهای ضد الکل، ضد خون و ضد روغن است و عمدتا در لباس های جراحی پزشکی و پرده های جراحی استفاده می شود. 

درمان آنتی استاتیک:پارچه های نبافته آنتی استاتیک عمدتاً به عنوان موادی برای تجهیزات حفاظتی با الزامات محیطی ویژه برای الکتریسیته ساکن استفاده می شود. 

درمان جذب آب:پارچه‌های نبافته جاذب آب عمدتاً در تولید مواد مصرفی پزشکی مانند پارچه‌های جراحی، پدهای جراحی و غیره استفاده می‌شوند. 

درمان ضد شعله:پارچه های نبافته مقاوم در برابر شعله به طور گسترده در محصولات مبلمان و تجهیزات حمل و نقل هوایی استفاده می شود. 

درمان اثر ضد باکتری، دئودورانت و فوتوکاتالیست:این نوع پارچه نبافته عمدتاً در زمینه محصولات خانگی استفاده می شود. 

درمان ضد اشعه ماوراء بنفش:پارچه‌های نبافته ضد اشعه ماوراء بنفش و ضد پیری عمدتاً در پارچه‌های پوشش کشاورزی، روکش‌های خودرو و سایر پارچه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، جایی که ضد آفتاب و اثرات ضد پیری مورد نیاز است. 

درمان عطر:پارچه های نبافته معطر در محصولات بهداشتی (نعناع، ​​لیمو، اسطوخودوس و غیره) استفاده می شود.


محدوده استاندارد صنعت پیامک

این استاندارد اسناد مرجع هنجاری، الزامات فنی، کیفیت ظاهری، روش‌های آزمایش، الزامات بسته‌بندی و علامت‌گذاری، حمل و نقل و ذخیره‌سازی پارچه‌های غیر بافته کامپوزیتی پلی‌پروپیلن اسپان‌باند/ملت‌بلون/اسپان‌باند (که از این پس به عنوان پیام کوتاه نامیده می‌شود) را مشخص می‌کند. این استاندارد برای محصولات پیامکی پلی پروپیلن 10g/m2—>80g/m2 با پلی پروپیلن به عنوان ماده خام اصلی اعمال می شود.

1. مراجع هنجاری: GB/T 4744 تعیین نفوذ ناپذیری پارچه‌های نساجی، تست فشار هیدرواستاتیک منسوجات GB/T5453، تعیین نفوذپذیری هوا پارچه‌ها FZ / T 64004 نابافت نازک پیوندی FZ/T 60005 تعیین مقاومت شکستگی 25-25 و مقاومت در برابر شکستگی 30-30 >35-35 >40-40 >50-50 >60-60 >70-70>80-80 >XNUMX 

2. نرخ انحراف جرم در واحد سطح:% ≤±6%, ≤±4%, در واحد سطح % انحراف مقدار واحد % ≤±12% استحکام شکست عمودیN/5cm >18 >23 >28>35 >40 >50 >54 >67 >81 >90 >100 > 108 کشیدگی شکست عمودی طول شکست عمودی% >30 > 30 > 30 > 30 > 30 > 30 > 30 > 30 > 30 > 30 > 30 > 30 استحکام شکست عرضی استحکام شکست افقیN/5cm>9 >11 >14 >18 >22 >28 > 32 > 38 > 45 > 55 > 60 > 65 کشیدگی شکستگی عرضی کشیدگی شکستگی افقی % > 30 > 30 > 30 > 30 > 30 > 30 > 30 > 30 > 30 > 30 > 30 > 30 فشار آب آنتی استاتیک mmH2O > 80 > 110 > 130 > 150 > 200 > 220 > 250 > 280 > 300 > 300 > 300 > 300 نفوذپذیری هوا / متر مربع / ثانیه > 2 > 1100 > 900 > 800 > 700 > 600 > 400 > 250 > 200 > 150 > 125 > پیامک محصولات توری، شاخص های مقاومت شکستگی و ازدیاد طول طبق قرارداد یا توافق بین عرضه کننده و تقاضاکننده اجرا می شود.

3. کیفیت ظاهری:

3.1 سطح پارچه یکنواخت، صاف، بدون چین و چروک آشکار، لبه ها و سوراخ های شکسته، لکه های روغن، و رول ها مرتب است.

3.2 عرض در قرارداد و توافقنامه قید شده است. انحراف عرض در جدول 2 مشخص شده است.

عرض (میلی متر)

انحراف عرض (میلی متر)

≤ 800

± 3

> 800

-2- + 5

3.3 آلودگی: محصول باید خشک، تمیز و عاری از هرگونه آلودگی مانند روغن، حشرات، گرد و غبار و پودر فلز باشد.

3.4 بلوک سخت / سیم سفت: بیش از 10 قطعه در 1000 متر، هر منطقه بیش از 4 سانتی متر مربع نباشد، و بلوک سخت / سیم سفت مجاز نیست.

3.5 Micropores: به سوراخ هایی به اندازه سوراخ سوزنی روی سطح محصول اشاره دارد. برای محصولات بهداشتی و پزشکی، ریز منافذ مجاز نیست.

3.6 بو: هیچ بوی غیر طبیعی مجاز نیست.

3.7 سوراخ / پارگی / بریدگی : بدون سوراخ / پارگی / بریدگی مجاز نیست : چین و چروک مرده مداوم مجاز نیست.

3.8 ناحیه تقویت نشده: بیش از 5 نقص نقطه فشار متصل مجاز نیست.

3.9 شکل ظاهری رول پارچه: باید تمیز و مرتب و بدون لبه های پوسیده و عیوب قابل مشاهده باشد. 

3.10 مفاصل: برای پوشک/ ملحفه و نوار بهداشتی زنانه، تعداد اتصالات در هر رول نباید از 1 در 1000 متر بیشتر شود.

4. روش تست

4.1 بازرسی ظاهری در زیر نور کافی، از بازرسی حسی معمولی استفاده کنید و با خط کش یا خط کش فولادی با دقت 1 میلی متر اندازه گیری کنید.

4.2. بازرسی خواص فیزیکی

4.2.1 تعیین جرم در واحد سطح طبق مقررات FZ/T 60003-1991 انجام می شود. 

4.2.2 تعیین مقاومت شکستگی و ازدیاد طول باید در FZ/T 60005-1991 مشخص شود.

4.2.3 تعیین فشار ضد هیدرواستاتیک باید مطابق با GB/T 4744-1997 باشد.

4.2.4 تعیین نفوذپذیری هوا با توجه به مفاد GB/T 5453-1997، سر تست 20cm2 را انتخاب کنید، اختلاف فشار را 100Pa تنظیم کنید و واحد اندازه گیری l/m2/s را انتخاب کنید. 

4.2.5 مطابق قرارداد یا قرارداد موارد زیر را انتخاب کنید یکی از روش ها اندازه گیری عرض است.

4.2.6 پهنای رول را با یک متر نواری فولادی به عرض رول با دقت 1 میلی متر اندازه گیری کنید.

4.2.7 برای شل کردن پارچه، حداقل 5 متر دورتر از سر رول، از نوار متر برای اندازه گیری عرض حداقل 5 مکان، با دقت 1 میلی متر استفاده کنید. مقدار متوسط ​​(بیت های اعداد صحیح رزرو) را به عنوان عرض چرخش به عقب محاسبه کنید.

5. بسته بندی، علامت گذاری، حمل و نقل و ذخیره سازی

5.1 بسته بندی مواد بسته بندی از فیلم پلاستیکی یا فیلم شرینک ساخته شده است.

5.2 برچسب ها باید به طور واضح و منظم پر شوند و محتوا باید شامل: نام سازنده، نام محصول، شماره استاندارد اجرا، شماره رکورد استاندارد، شماره دسته تولید، مشخصات محصول (وزن متر مربع، عرض، طول رول و رنگ و غیره باشد). ), تئوری وزن رول، شماره رول، علامت درجه کیفیت; رنگ برچسب را می توان با توجه به نیاز تعیین کرد.

5.3 حمل و نقل باید از نور، آب، رطوبت، آلودگی، آسیب و اکستروژن محافظت شود و انداختن رول از مکان های بلند اکیدا ممنوع است.

5.4 ذخیره سازی باید در انباری تهویه شده، خشک، تاریک و تمیز قرار گیرد.

اخبار مرتبط

آیا می خواهید در مورد جامپ آرنا بیشتر بدانید؟

سوالت رو بپرس
لطفا برید
ایالات متحده آمریکا
پیام
صفحه اصلی
محصولات
ایمیل
تماس با ما