به Wenzhou Bossxiao Packaging Co.,LTD خوش آمدید
شماره 8888، خیابان قرن، ونژو، ژجیانگ، چین
انگلیسی
شریک راه حل قابل اعتماد Eco Pack شما —— Wenzhou Bossxiao
کیسه های عایق

کیسه عایق، کیسه یخ، کیسه یخ، کیسه یخ، همچنین به عنوان یخچال غیرفعال شناخته می شود، نوعی کیسه با عایق حرارت بالا و اثر دمای ثابت (با اثر گرم در زمستان و خنک در تابستان)، بیشتر سرد، گرم و تازه، ساخته شده است. از مواد با کیفیت بالا، حمل آسان، مناسب برای استفاده از آن در سفرهای رانندگی، گردش های تعطیلات، و پیک نیک های خانوادگی. لایه داخلی محصول لایه عایق بازتابنده پنبه مروارید و فویل آلومینیومی است که اثر عایق حرارتی خوبی را ارائه می دهد. از این به بعد می توانید نوشیدنی های یخی، نوشیدنی های سرد و ... را با خود حمل کنید. نوشیدنی های گرم را تحمل کنید! کیسه یخ از نظر ظاهری شیک و زیبا، سبک جدید، تمیز کردن آسان، تاشو و مناسب برای نگهداری است. این محصول همچنین دارای خاصیت عایق حرارتی بوده و برای عایق کاری حرارتی در فصل زمستان نیز مناسب است. برای زندگی، مسافرت و اوقات فراغت یک وسیله ضروری است.

با بهبود استانداردهای زندگی مردم، افراد بیشتری برای استراحت در تعطیلات سفر می کنند. آرزوی بسیاری از والدین این است که نوزادان خود را با خود بیرون ببرند. با این حال، حفظ حرارت غذایی که با خود می آورند به یک موضوع مهم تبدیل شده است. عایق کاری مواد غذایی کارکنان اداری نیز در کانون توجه قرار دارد. نسل جدید جوانان در چین تقاضای فزاینده ای برای محصولات عایق غذایی خواهند داشت. با افزایش تقاضا در بازار، ظهور کیسه های عایق جدید اهمیت زیادی برای عموم به ارمغان آورده است. راحتی


کیسه های عایق پنج مزیت عمده دارند:

1بسیاری از کیسه های پلاستیکی را ذخیره کنید و از حفاظت از محیط زیست حمایت کنید.

2. تمیز و بهداشتی، کیسه عایق حرارتی خود ضد آب و ضد روغن است، و مواد همه از مواد سازگار با محیط زیست، با مقاومت در برابر سایش و مقاومت در برابر چروک ساخته شده اند.

3. اثر حفظ حرارت خوب است. زمانی که غذا خارج می شود، هنوز بخار داغ است و رنگ و طعم غذا می تواند به اثر دلخواه برسد. به این ترتیب می توان مشکلات کاری و رژیم غذایی کارکنان اداری را به راحتی حل کرد و فرصت بیرون رفتن برای پیک نیک را نیز بسیار افزایش داد.

4. کیسه عایق حرارتی خود قیمت پایینی دارد و بارها قابل استفاده است و به طور کلی در بازار موجود است.

5. می توان از آن برای بیرون بردن در رستوران ها استفاده کرد و برای افزایش محبوبیت می توان شعارهای شخصی سازی شده را روی بیرون چاپ کرد. کیسه های عایق حرارتی بزرگ و متوسط ​​برای موتور سیکلت، دوچرخه و اتومبیل طراحی شده است و کوله پشتی ورزشی، کیف مدرسه، کیسه های حرفه ای بسته بندی هدیه و محصول و کیسه های خرید تفریحی وجود دارد. توسعه حرفه ای، بیشتر و بیشتر می تواند مقرون به صرفه ترین خدمات را به زندگی مردم بیاورد.


جنس کیسه عایق:

Outer material: double-sided laminated PVC with mesh cloth, waterproof and oil-proof, super tensile strength, friction resistance, and strong wrinkle resistance;Inner material: aluminum foil laminated with non-woven fabric or laminated with 2mm pearl cotton and reinforced with PVC, with 8mm ultra-dense thermal insulation cotton in the middle; support material: bottom hard plastic board; 2cm high-density super-hard extruded plastic board around and at the bottom.


کاربرد:

کیسه عایق حرارتی نه تنها مشکل حفظ حرارت غذای خود افراد برای پیک نیک در تعطیلات را حل می کند، بلکه مشکل عایق کاری مواد غذایی کارکنان اداری را نیز حل می کند که به طور کامل از سلامت افراد محافظت می کند و از جعبه عایق حرارتی برای بسته بندی ناهار و ناهار استفاده می شود. تحویل و نگهداری غذای غربی. همچنین یک کالای ضروری در صنعت فست فود است.

آیا می خواهید در مورد جامپ آرنا بیشتر بدانید؟

سوالت رو بپرس
لطفا برید
ایالات متحده آمریکا
پیام
صفحه اصلی
محصولات
ایمیل
تماس با ما