به Wenzhou Bossxiao Packaging Co.,LTD خوش آمدید
شماره 8888، خیابان قرن، ونژو، ژجیانگ، چین
انگلیسی
شریک راه حل قابل اعتماد Eco Pack شما —— Wenzhou Bossxiao
ویژگی های پارچه نبافته پلی استر PET

اولاً، پارچه غیر بافته رشته اسپان باند پلی استر (PET) یک پارچه غیر بافته ضد آب است و عملکرد ضد آب پارچه های نبافته با توجه به وزن گرم متفاوت است. هرچه وزن گرم‌تر و ضخیم‌تر باشد، آب‌گریزی بهتر است. اگر قطرات آب روی سطح پارچه نبافته وجود داشته باشد، قطرات آب مستقیماً از سطح می لغزند.


دوم، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا. از آنجایی که نقطه ذوب پلی استر حدود 260 درجه سانتیگراد است، می تواند پایداری پارچه نبافته را در محیطی که مقاومت در برابر دما لازم است حفظ کند. به طور گسترده ای در چاپ انتقال حرارتی، فیلتراسیون روغن انتقال و برخی از مواد کامپوزیتی که به مقاومت در برابر دمای بالا نیاز دارند، استفاده شده است.


سوم، پارچه غیر بافته اسپان باند پلی استر (PET) یک پارچه غیر بافته رشته ای پس از پارچه غیر بافته اسپان باند نایلونی است. استحکام عالی، نفوذپذیری خوب هوا، مقاومت کششی و پارگی و خواص ضد پیری آن توسط افراد بیشتری در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. 


چهارم، پارچه های نبافته اسپان باند پلی استر (PET) نیز دارای خاصیت فیزیکی بسیار خاصی هستند: مقاومت در برابر اشعه گاما. به این معنا که اگر روی محصولات پزشکی اعمال شود، می توان آن را مستقیماً با اشعه گاما استریل کرد، بدون اینکه خواص فیزیکی و پایداری ابعادی آن از بین برود، این ویژگی فیزیکی است که پارچه های نبافته اسپان باند پلی پروپیلن (PP) ندارند.

اخبار مرتبط

آیا می خواهید در مورد جامپ آرنا بیشتر بدانید؟

سوالت رو بپرس
لطفا برید
ایالات متحده آمریکا
پیام
صفحه اصلی
محصولات
ایمیل
تماس با ما