به Wenzhou Bossxiao Packaging Co.,LTD خوش آمدید
شماره 8888، خیابان قرن، ونژو، ژجیانگ، چین
انگلیسی
شریک راه حل قابل اعتماد Eco Pack شما —— Wenzhou Bossxiao
معرفی

Wenzhou Bossxiao Packaging Co.، LTD. در سال 2015 تاسیس شد. این یک تولید کننده حرفه ای است که در انواع مختلف کیسه های خرید سازگار با محیط زیست، مانند کیسه های غیر بافته، کیسه های بافته شده PP، کیسه های خنک کننده، کیسه های تبلیغاتی، کیسه های پنبه ای و غیره تخصص دارد. 7 سال. شرکت ما گواهی ISO9001:2020 را دریافت می کند. کیف های ما بهترین انتخاب برای هدیه، بسته بندی و خرید هستند.

Wenzhou Bossxiao واقع در شهر Longgang، Wenzhou، چین است. ما 150 کارگر حرفه ای و با تجربه داریم. ما بیش از 63,000 فوت مربع فضای کف داریم. ما می توانیم به ظرفیت تولید ماهیانه 10 میلیون کیسه دست یابیم.

Wenzhou Bossxiao نه تنها بر تولید کیسه های غیر بافته و مواد غیر بافته PP تمرکز می کنیم، بلکه محدوده تولید خود را به RPET غیر بافته، غیر بافته شده PLA، بوم، کاغذ صنایع دستی قابل شستشو، مواد tyvek گسترش دادیم. محصولات ضد آب، قابل بازیافت، قابل استفاده مجدد و سازگار با محیط زیست هستند و به طور گسترده برای خرید، تبلیغات، بسته بندی لباس، مسافرت و تبلیغات استفاده می شوند.

ما تجربه غنی از خدمات OEM و ODM داریم، ما می توانیم انواع نیازهای شما را از جمله مواد، اندازه، لوگو و وزن سفارشی کنیم. ما بخش کنترل کیفیت مستقل داریم، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که کیسه های با کیفیت بالا را به موقع به هر مشتری تحویل می دهیم. ما می توانیم راه حل بسته بندی کاملاً سازگار با محیط زیست را برای شما ارائه دهیم.

نوآوری را برای مسئولیت زیست محیطی و پایداری حفظ کنید

ما به حفاظت از محیط زیست توجه بیشتری می کنیم و منابع زیادی را برای ایجاد راه حل جدید بسته سازگار با محیط زیست برای مشتریان خود صرف می کنیم. ما با موفقیت خط تولید خودکار کیسه های غیر بافته شده RPET را راه اندازی کردیم و همچنین خط تولید کیسه های غیر بافته زیست تخریب پذیر PLA را راه اندازی کردیم، می توانیم کیسه های غیر بافته RPET و کیسه های غیر بافته PLA را سریع و با قیمت رقابتی تحویل دهیم.

ما می خواهیم به گرمی از همه مشتریان و شرکت ها در سراسر جهان استقبال کنیم تا با ما همکاری کنند. بیایید با هم از کیسه های سازگار با محیط زیست برای کاهش آلودگی سفید و محافظت از زمین خود استفاده کنیم.

شریک راه حل Eco Pack شما-Wenzhou Bossxiao

آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
آموزشی
لطفا برید
ایالات متحده آمریکا
پیام
صفحه اصلی
محصولات
ایمیل
تماس با ما